Обладнання Techange

Барабанне сито

Барабанне сито типу ZL є обладнанням для попередньої очистки  стічних вод, що використовується на малих і середніх очисних спорудах. Цей виріб може видаляти тверді суспензії безперервно і ефективно. У деяких стічних водах попереднє очищення води від 30% - 60% органічних і неорганічних твердих суспензій, що значно знижує подальшу навантаження.

Барабанне сито


FHG Грабельная решетка

Грабельна решітка використовується, як обладнання попереднього очищення для великих і середніх водоочисних споруд. Дана решітка призначена для очищення міських стічних вод, гідротехнічних споруд, гідроелектростанцій, насосних станцій і для великих об'єктів, де вода містить плаваючі частинки (наприклад, бур'яни, деревну щіпку, відходи з пластмас, побутові відходи і т.д.).

FHG Грабельная решетка


Сепаратор піску WSF

BOEEP сепаратор піску призначений для остаточного видалення піску і зневоднення водно-піщаної суміші, яка подається з пісколовки в процесі механічного очищення стічних вод. Він також може відокремлювати мінеральну частину в виробничих процесах на підприємствах по утилізації, хімічної та харчової промисловості, нафтопереробних заводів і т.д.

Сепаратор піску WSF


Шнековий зневоднювальний фільтр-прес

Шнековий зневоднюється фільтр-прес застосовується для зневоднення різних оcадів. Він характеризується компактністю і широким спектром застосування. Він може бути використаний для різних шламів в різних галузях промисловості, включаючи нафтохімічну переробку, легку промисловість, поліграфію, харчову промисловість і багато інших. Доведено, що шнековий зневоднювальний  фільтр-прес є найкращим і незамінним рішенням для шламу. Він також отримав високу оцінку від експертів і користувачів. Установка працює безперервно в автоматичному режимі.

Шнековий зневоднювальний фільтр-прес BOEEP


Фільтр-прес

Стрічковий фільтр-прес - це обладнання призначене для згущення і механічного зневоднення осадів господарсько-побутових, міських і виробничих стічних вод.

Існує два типи фільтр-пресу:

  1. Барабанний згущувач / зневоднювальний  стрічковий фільтр - прес;
  2. Гравітаційний згущувач / зневоднювальний  стрічковий фільтр - прес.
Фільтр-прес