МБР-технології

Науково-інженерний центр «Потенціал-4» у співробітництві з компанією RWB Afvalwater (Голландія) пропонує технологію мембранних біореакторів (МБР) з використанням занурених порожнинноволоконних мембран виробництва Mitsubishi Rayon Engineering (Японія).

МБР – сучасна технологія для очищення міських та промислових стічних вод, забруднених органічними речовинами. Технологія поєднує в собі комбінацію ультрафільтрації на порожнинних волокнах  та традиційне біологічне очищення активним мулом.


Переваги МБР-технології:

  • Технологія дозволяє збільшити час контакту активного мулу, що підвищує ефективність очищення.
  • Ультрафільтраційний модуль дозволяє підтримувати більш високу концентрацію активного мулу в аеротенку та виключити його винесення за межі реактору.
  • Технологія забезпечує високу якість води на виході із системи та дозволяє відмовитись від подальшого освітлення та дезинфекції.
  • Волокна мембрани мають високу хімічну стійкість та міцність.
  • Економічність (два модулі в одному пакеті мембран використовують одну спільну систему аерації).
  • Компактність обладнання – оптимальний вибір для проектувальників та кінцевих користувачів.
  • Модульний дизайн дозволяє збільшити продуктивність системи шляхом додавання додаткових модулів.

Пропонується два види мембранних модулів:

SteraporeSUR - виготовлені з поліетилену, розроблені для споруд продуктивністю від 25 до кількох тисяч м3/добу.

SteraporeSADF - виготовлені із полівініліденфториду, розроблені для споруд продуктивністю від 1000 до сотень тисяч м3/добу (наприклад, для міських очисних споруд).

Ми виконуємо індивідуальне проектування споруд МБР з використанням порожнинноволоконних  мембран з подальшим обслуговуванням системи.

Закачати проспект