Сфера діяльності

Очистка стічних вод

Основною сферою діяльності НІЦ «Потенціал – 4» є очистка стічних вод «під ключ». Компанія виконує науково-дослідні, проектні, монтажні та пусконалагоджувальні роботи, сервісне обслуговування побудованих та введених в експлуатації очисних споруд, а також технічне переоснащення та модернізацію очисних споруд.


Поставка обладнання

З метою забезпечення надійного функціонування наших очисних споруд ми використовуємо сучасне прогресивне, надійне та якісне обладнання. НІЦ «Потенціал – 4» співпрацює з відомими виробниками водоочисного обладнання та поставляє їх продукцію в Україну по прямим контрактам.


Виготовлення обладнання

Компанія виготовляє нестандартне сертифіковане обладнання власної конструкторської розробки. Зважаючи на те, що науково-технічний прогрес постійно вимагає рухатися у ногу з часом та використовувати новітні сучасні досягнення у будь-якій галузі діяльності, ми постійно вдосконалюємо наші очисні споруди. На сьогоднішній день переважна частина наших установок виготовляється з поліпропілену. Тому однією з галузей діяльності компанії є поставка та продаж листового поліпропілену та поліетилену (дивитись прайс), а також виготовлення будь-яких ємностей та установок на замовлення.