Насоси

Ексцентрикові шнекові насоси серія «FM»  представляють всі переваги шнекових насосів у вигляді маленького, компактного і економічного дизайну.

Діапазон витрат від 20 до 10 000 л/год. Використовуються для очищення стічних вод в хімічній, агрохарчовій, енергетичній промисловості. 

 


Гігієнічна серія «Н» розроблена спеціально для задоволення найбільш жорстких вимог і недопущення псування і зараження продуктів (молочні продукти, напої, оливкові олії і жири, фрукти і овочі, пивна і винна промисловості і т.д.) Також використовуються для дуже концентрованих в'язких рідин. Випускаються низько оборотні  моделі зі збільшеними підключеннями або приймачем з шнеком для подачі матеріалу в насос. Підходять для рідин чутливих до механічного впливу, так як принцип ексцентрикових шнекових насосів не виробляє відцентрових сил, відповідно немає великих змін у швидкості.


Серія «М»  спеціально розроблена для дозування високої точності будь-яких видів рідини, а також рідин з високою в'язкістю. Продуктивність насосів до 50 л/год. Повністю зроблені з нержавіючої сталі AISI 316.


Ефективність серії «G» більш висока, ніж у традиційних насосів з прийомними бункерами. Більш високі рівні продуктивності (до 100 м3 / год) забезпечуються великим діаметром живильного шнека і збільшеним розміром завантажувального бункера. 

Насоси серії «G» застосовуються для транспортування кеку після зневоднення осаду і всіх видів продуктів з високою в'язкістю.


Серія «K» - це серія самоусмоктувальних насосів з потоком без пульсацій і великим спектром продуктивності. Застосовуються в міських/промислових очисних спорудах стічних вод (дозування хімічних продуктів, масловодяна сепарація, пожежогасіння, молочна промисловість, дозування полімерів, транспортування гіпсу).


Ексцентрикові шнекові насоси «SYDEX»  серії  «WL» можуть розглядатися як одне з найкращих рішень для транспортування харчових продуктів і рідин для напоїв. Ідеальна комбінація вартості і результату. Продуктивність до 50 м3/год.