Новини

Виставка IFAT ENTSORGA-2012

Щоб усвідомити усю масштабність та авторитетність грандіозної виставки IFAT ENTSORGA-2012, що спеціалізується на інноваційному природоохоронному обладнанні та перспективних технологіях із захисту навколишнього середовища, що орієнтовані на потреби ринку, варто побачити все своїми очима.

Неможливо передати словами, як вражає виставковий центр MESSE MUNCHEN загальною площею 215000 квадратних метрів, де зусиллями організаторів об’єдналися 2939 учасників із  54 країн світу. У 2012 році зафіксована рекордна кількість відвідувачів – приблизно 125000 спеціалістів із 180 країн.

Виставка включала в себе такі профільні розділи, як

  • вода та стічні води,
  • муніципальні послуги очистки та обслуговування,
  • лабораторні технології, виміри та тестування,
  • технології очистки повітря,
  • дезінфекція,
  • сервіси та наукові дослідження.

Для нашої компанії, як для постійного відвідувача, IFAT Entsorga найбільший інтерес складали новітні наукові розробки у галузі очистки стічних вод та спілкування і обмін досвідом з нашими міжнародними партнерами, такими як AMCON Inc(Японія), TORO EQUIMENT (Іспанія), Kubicek VHS (Чехія), RWB Afvalwater(Нідерланди), Faggiolatti Pumps (Італія), а також пошук і налагодження нових перспективних зв’язків із потенційними постачальниками.

Можна з упевненістю констатувати, що у період з 5 травня по 11 травня 2012 року виставковий центр MESSE MUNCHEN та бездоганно організована в ньому Міжнародна спеціалізована виставка з екології та утилізації відходів (IFAT Entsorga) стали найважливішим перехрестям міжнародних ділових відносин та місцем  концентрації усього світового досвіду із захисту навколишнього середовища.