Для ставків та акваріумів

Обладнання для ставків та акваріумів

Обладнання SICCE (Італія)

Італійська компанія «SICCE» виготовляє різноманітне обладнання для ставків і акваріумів. Продукція компанії відома своєю надійністю в усьому світі. Компанія «SICCE» приділяє особливу увагу дослідженню і впровадженню інноваційних технологій, регулярно розробляє і одержує патенти на нові види продукції, тим самим забезпечуючи собі провідні позиції на ринку обладнання для водойм.

Лінія фільтрів  GREEN RESET в поєднанні з насосами MASTERDW, починають нову еру обслуговування декоративних ставків.  Цей новий біо-фільтр ультрафіолетовою системою очищення  доступний у двох модифікаціях - 25 літрів і 40 літрів - з великими можливостями фільтрації для малих і великих ставків. Принцип дії: спочатку вода пропускається через губки (механічна очистка), через ультрафіолетовий стерилізатор (UV лампу), а потім через біоблоки (біологічна фільтрація), що забезпечує кристально чисту воду в ставку.

Фільтруючий фонтан для ставка SICCE ECO POND користується популярністю за простоту установки і просте технічне обслуговування. Він допомагає зберегти водне середовище в ставку біологічно збалансованим. У комплекті фільтр, насос, фонтанні насадки(водний дзвін, водяна лілея, маргаритка,гейзер). Ідеальний для ставків з брудною водою, ставків з рибою, готових ландшафтних ставків. Завдяки своїй автономності ECO POND досить встановити в ставок і включити в розетку.

Лінійка ECO Pond, що відрізняється дуже великою поверхнею фільтруючого матеріалу, представлена 4-ма моделями, укомплектованими безшумними, економічними і потужними насосами SYNCRA.

Насоси для фільтрації MULTI 9000е-14000е-16000е від SICCE оснащені найкращими синхронними електродвигунами. Напір насосів може досягати висоти 8 метрів, при цьому вони дуже економічні і володіють оптимальними характеристиками, що є візитною карткою продукції SICCE. Насоси мають високу потужність, вони компактні, майже безшумні і легкі в обслуговуванні. Вони можуть працювати як в сухих, так і в вологих системах. Завдяки синхронному електродвигуну з постійним магнітом насоси можна використовувати як в садівництві, так і в системах охолодження води, басейнах і акваріумах.