Очистка стічних вод

Науково-інженерний центр «Потенціал-4» спеціалізується на водовідведенні та очищенні зворотних вод, а саме:

  • Виробничих стічних вод. Це підприємства переважно харчової та легкої промисловості, зворотні води від миття техніки (дивитись технологію)
  • Господарсько-побутових стічних вод. Це води від житлової забудови, споруд соціально-культурного призначення, лікувально-оздоровчих закладів (дивитись технологію), котеджів та груп окремо розташованих будівель (дивитись технологію)
  • Поверхневого стоку (дощових та талих вод). Це забруднені води з урбанізованих територій – житлової забудови, промислових підприємств, станцій технічного обслуговування, автозаправних станцій, полігонів відходів, звалищ (дивитись технологію)

Ми виконуємо проектно-конструкторські та науково-дослідні роботи, спрямовані на впровадження нових технологій та обладнання для очистки стічних вод, обробки і утилізації осадів, повторного використання зворотних вод та відходів, що вилучаються в процесах очистки. Виконуємо оцінку ефективності розроблених технології з залученням провідних науково-дослідних інститутів України - Інституту гідробіології НАНУ та Інституту гігієни та медичної екології АМНУ.

Порядок виконання робіт

  1. Аналіз вихідних даних, прийняття основних проектних рішень, складання комерційної пропозиції  з зазначенням вартості капітальних та експлуатаційних затрат, термінів виконання робіт по етапам та умов фінансування, гарантійні зобов’язання. 
  2. Розробка проектно-кошторисної документації та захист в експертизі прийнятих рішень.
  3. Загальнобудівельні роботи.
  4. Комплектація обладнанням – 80% попередня оплата, 20% по факту поставки, можливо  чергами згідно  вартості контрактів на постачання.
  5. Спецмонтажні роботи.
  6. Пусконалагоджувальні роботи.

Гарантійні зобов’язання

Ми гарантуємо обслуговування встановленого обладнання в період дії гарантії згідно паспорту обладнання. Після завершення пусконалагоджувальних робіт на очисних спорудах та здачі їx в експлуатацію ми передаємо  замовнику комплект експлуатаційної документації, навчаємо операторів з видачею їм посвідчень на право  виконання  обов’язків оператора очисних споруд. По окремому договору ми виконуємо сервісне обслуговування очисних споруд, включаючи забезпечення їх реагентами та комплектуючими.