Роторні повітродувки типу «Рутс» «KUBICEK» (Чехія)

Чеські роторні повітродувки типу «Рутс» компанії «KUBICEK VHS» –  це  обладнання,  в  якому здійснюється зовнішня  компресія  газового середовища  за допомогою  двох роторів із трьома зубцями (роторів-поршнів).  Ротори встановлені уздовж горизонтальних осей в корпусі повітродувки і обертаються у протилежному напрямі. Рух роторів-поршнів спричиняє усмоктування газового середовища на усмоктувальній стороні обладнання,  транспортування газу до місця подачі, а також до його компресії. Система оснащена синхронізуючою передачею з шліфованими косозубими колесами, що забезпечує точність і плавність обертання роторів. Передача одночасно обмежує зазор для безконтактного відкоту роторів, які, таким чином, не потрібно змащувати, тому мастило не може забруднити газове середовище. Це є однією з причин, чому повітродувки типу «Рутс» компанії «KUBICEK VHS» знаходять застосування в дуже широкому спектрі галузей.

Повітродувки  і  агрегати  повітродувок,  що поставляються  компанією «KUBICEK VHS», сконструйовані як максимально безпечні для природного середовища: робоче середовище, що стискається, не містить будь-яких забруднень або масел; спеціально сконструйовані кожухи зводять до мінімуму рівень шуму.

Переваги повітродувок і агрегатів повітродувок «KUBICEK VHS»:

  • низький рівень шуму
  • високий ККД
  • низькі експлуатаційні витрати
  • широка серія продукції з докладною диференціацією потужностей
  • можливість використання – понижений тиск, надлишковий тиск, двохступенева, різні середовища, Ex і т.п.
  • ярусне розміщення (одна над одною)
Роторні повітродувки KUBICEK

Повітродувка

Повітродувка складається із корпусу з парою роторів-поршнів, двома підшипниками по сторонам і двома кришками з масляним наповнювачем, що забезпечує змащування підшипників роторів  і  синхронізуючої  зубчатої  передачі.  Проникненню мастила у корпус повітродувки (середовище, що транспортується) перешкоджають спеціальні динамічні ущільнення. Повітродувки,  як правило, не вимагають особливого  охолодження – тепло, яке виникає, відводиться середовищем, що транспортується, і частковл поверхнею обладнання.

Повітродувка KUBICEK

Повітродувка 3D16 – 3D38:

1) Роторна повітродувка
2) Усмоктування
3) Нагнітання
4) Електродвигун
5) Рама основи
6) Глушник усмоктування
7) Глушник нагнітання
8) Забірник
9) Зворотний клапан
10) Клапан
11) Пружна опора
12) Манометр – усмоктування
13) Манометр – нагнітання

Повітродувка 3D45 – 3D90:

1) Роторна повітродувка
2) Усмоктування
3) Нагнітання
4) Електродвигун
5) Рама основи
6) Глушник усмоктування
7) Глушник нагнітання
8) Забірник
9) Компенсатор для приєднання
10) Зворотний клапан
11) Клапан
12) Гнучка опора
13) Манометр – усмоктування
14) Манометр – нагнітання

Повітродувка 3D16 – 3D38 протишумовий кожух:

1) Усмоктування
2) Нагнітання
3) Верхня панель кожуха
4) Передня панель кожуха
5) Замок
6) Рама 

cкладові частини повітродувок KUBICEK

Регулювання

У роторних повітродувок об'ємна витрата усмоктувального середовища практично не залежить від тиску на виході. Таким чином, регулювання шляхом дроселювання неприпустимо. Зміна об'ємної витрати проводиться за допомогою багатополюсного електродвигуна або двигуна, що керується частотним перетворювачем.

Агрегат повітродувки

Агрегат  повітродувки  складається із глушника шуму всмоктування з фільтром, самої повітродувки, глушника шуму нагнітання, запобіжного або суміщеного пускового і запобіжного клапану, зворотного клапану, гнучкої вставки напірного патрубку,  електродвигуну і ремінної передачі. Повітродувка усмоктує повітря безпосередньо із навколишнього середовища або через глушник. Агрегат встановлено на  гумові підставки.  Повітродувка приводиться в рух електродвигуном за допомогою клиноподібних ременів. Агрегати оснащуються стандартними електродвигунами з можливістю вибору регулювання за допомогою перемикання кількості полюсів або з використанням частотного перетворювача. Для агрегату з потужністю до 2,2 кВт можна використовувати двигун, що працює від напруги 230 В.

Можливі варіанти виконання

виготовлення повітродувок, ціна, замовитиКомпанія «KUBICEK VHS» здатна запропонувати і виготовити за бажанням замовника будь-які повітродувки,  як  звичні,  так і повністю нетипові, а також агрегати повітродувок відповідно до індивідуальних вимог клієнта.

Конструктори компанії готові у будь-який момент підготувати для замовника рішення, яке максимально відповідає його вимогам. Таким чином,  замовник  може  обрати  або  стандартний  продукт,  або обладнання,  оснащене,  наприклад,  спеціальним  шумозахисним кожухом, зовнішнім усмоктуванням,  підсосом  повітря  і  т.д.

Компанія  пропонує детально продумане обладнання, оснащене різними варіантами повітродувок і агрегатів, з електродвигунами в усіх можливих варіантах виконання, елементами вимірювання і регулювання, і т.ін. Можна обрати матеріал, із якого буде виготовлено обладнання, мобільний або стаціонарний варіант виконання обладнання, спосіб компоновки – розміщення один над одним  або двохступеневе, а також кольорове виконання обладнання.

Монтаж і під’єднання

Монтаж і введення в експлуатацію повітродувок і агрегатів повітродувок здійснює компанія «KUBICEK VHS». Авторизований монтаж важливий для безперебійної роботи обладнання. При експлуатації в машинних залах повинна бути забезпечена достатня вентиляція і подача повітря для усмоктування.

Експлуатація і технічне обслуговування

Все обладнання компанії «KUBICEK VHS» виготовляється із максимальним орієнтуванням на якість, тривалий термін служби і експлуатаційну надійність. Перед відправкою замовнику  обладнання  проходить  випробування  і  пробну  експлуатацію, тому після монтажу на місці призначення може бути відразу  введено  в  експлуатацію. Умовою тривалого терміну служби і правильної роботи повітродувок і агрегатів повітродувок є правильне техобслуговування і сервіс.

Закачати каталог продукції фірми «KUBICEK» (pdf)
Закачати таблицю підбору повітродувок  «KUBICEK» за параметрами (pdf) 
Закачати інструкцію з експлуатації повітродувок «KUBICEK» (pdf)

З детальною інформацією про повітродувки «KUBICEK» Ви можете ознайомитися на сайті www.kubicekvhs.cz.

<< Назад